Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Reaktywacja][Dedyk][30 slotów][0 lagów][1.2.3][Wh-off][Premium-off][Survival] Serwer BloodMine zaprasza do siebie !


PanEnderman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1331038853-U460653.png

 

 

Szukasz serwera z pvp , na którym nikt nie zabroni Ci zabić sąsiada ?

 

Szukasz serwera , który zaskoczy Cię w 100% ?

 

Szukasz serwera z doskonałym hostingiem ?

 

Serwer BloodMine zaprasza do siebie !

 

1330956381-U460653.png

 

Ip serwera :91.121.94.33:8009

 

Typ serwera : Survival

 

Pvp : ok.png

 

Whitelist : no.png

 

Premium : no.png

 

Potwory : ok.png

 

Nether : ok.png

 

Zwierzęta : ok.png

 

Status serwera : ON

 

Wersja : 1.2.3

 

Cuboidy : no.png

 

Gracz VIP otrzymuje cuboida 25x25 !

Lwc : ok.png

 

1330956545-U460653.png

 

Założyciel - siemaeniu500

 

Administrator - badyl091

 

Moderator - PanEnderman

 

Rekrutacja - OFF

 

1330956500-U460653.png

 

Pamięć RAM : 8 Giga

 

Pluginy :Nasza słooodka tajemnica !

 

 

Tak więc , zapraszamy do siebie !

 

~Administracja serwera BloodMine !

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Super serwer ! Myślałem , że zawiodę się na nim , jednak myliłem się ! Przede wszystkim miła , ogarnięta administracja , co lepsze spawn jako nieliczny oddaje klimat gdy serwera ! Serdecznie polecam !

Kiedy bedzie rekrutacja ON ?

mca.png

 

mca.png

 

Pomogłem ? Kliknij w pajacyka na stronie :

 

 

to Cię nic nie kosztuje a pomaga ! Zbieram -- !

Opublikowano

Totalnie odradzam, po pierwsze zrobili re loga ok, pisze do Adma ze rzeczy mi zajebało totalna cisza. Po 2 zrobiłem sobie drogę od domku do Spawna a kurde moderator podleciał i usunął efekt 1h pracy pretekstem ze to survival. A do tego na dobitkę dał mi bana... Wiec moje pytanie jest takie czy do cholery skoro to survival to czemu nie mogę sobie zrobić drogi ? Serwer totalnie nie polecam !!!

Opublikowano

@up Mogłeś wnikliwie przeczytać regulamin , jest tam wzmianka z zaśmiecaniem terenu spawn. A ze względu iż powiedziałeś wyraźnie "wychodzę" Postanowiłem Cię zbanować , iż widocznie nie zależy Ci na serwerze. A co do itemków , też bym radził przeczytać regulamin.

Opublikowano

@REFRES@

 

Dziękujemy za opinie!

vvnOp.jpg

 

Dostałeś bana na ip? Zapraszam:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/528907-tutcyberghost-ukrycie-ip-komputera/

Opublikowano

Na serwerze jest AntyXray , wiec nie radze z tym wchodzic ;]

vvnOp.jpg

 

Dostałeś bana na ip? Zapraszam:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/528907-tutcyberghost-ukrycie-ip-komputera/

Opublikowano

w końcu da sie pograć =) Nie ma lagow anty x ray jest 0 dzieci neo POLECAM =)

 

P.S admini sa pomocni =)

 

eh idę jakiegoś innego poszukać nadal lagi chwile działało

signature_sotelbWseo7209.png

Opublikowano

@up Trzeba umieć czytać po angielsku. Zamiast ConfirmPassword wpisz ponownie swoje hasło.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Troche kicha, bo jak wbijam na serwer i każe mi się zarejestrować (/register password ConfirmPassword) to wpisuje jak nalezy i kicha, pisze mi tak caly czas, wbijalem z roznymi nickami i nic, jak cos to wpisuje przykladowo /register dupa ConfirmPassword i nic.

 

Trzeba było użyć swojej wiedzy jezeli chodzi o angielski . Spolszcze authme , jezeli nie znacie takich prostych slow ;]

vvnOp.jpg

 

Dostałeś bana na ip? Zapraszam:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/528907-tutcyberghost-ukrycie-ip-komputera/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...